>>>
  • ۱۳۹۷ يکشنبه ۳۰ دي
  • اِلأَحَّد ١٣ جمادي الاولي ١٤٤۰
  • Sunday, January 20, 2019
زمان انتشار: ۱۳۹۴ دوشنبه ۱۹ بهمن ساعت 14:10 | تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۴/۱۱/۱۹ ساعت 14:02 | تعداد بازدید: 368 | کد مطلب: 24491

دیدار هیات فرانسوی از شرکت ونسی با مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی

در ابتدای این دیدار، جناب آقای دکتر نوربخش، مدیرعامل محترم سازمان پس از خوش آمد گویی به هیات فرانسوی، به اختصار به معرفی سازمان تامین اجتماعی و نقش آن در جامعه پرداخت.
دیدار هیات فرانسوی  از شرکت ونسی با مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی

در ابتدای این دیدار، جناب آقای دکتر نوربخش، مدیرعامل محترم سازمان پس از خوش آمد گویی به هیات فرانسوی، به اختصار به معرفی سازمان تامین اجتماعی و نقش آن در جامعه پرداخت. وی با اشاره به اینکه سیستم تامین اجتماعی بر پایه طرح defined benefit استوار است، سرمایه گذاری برای تحقق تعهدات به بیمه شدگان را اصلی مهم برای این سازمان بر شمرد. به عقیده دکتر نوربخش، تأمین اجتماعی یک شریک مطمئن و معتبر برای سرمایه‌گذاران و شرکای خارجی در ایران است. مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی گفت: حوزه اقتصادی سازمان تأمین اجتماعی به عنوان یکی از نهادهای سرمایه گذاری و قطبهای اقتصادی از همکاری بین المللی استقبال می کند و آماده همکاری با شرکتهای معتبر خارجی هستیم.

دکتر سیدتقی نوربخش در دیدار با نمایندگان شرکت vinci فرانسه گفت: تأمین اجتماعی یک شریک مطمئن و معتبر برای سرمایه‌گذاران و شرکای خارجی در ایران است که قدرت مذاکره بالایی با دولت دارد و از گردش مالی بالایی برخوردار است. وی افزود: سازمان تأمین اجتماعی یک نهاد عمومی غیر دولتی و دارای سرمایه اجتماعی ناشی از 60 سال ارائه خدمات به مردم ایران است. این سازمان به دلیل غیردولتی بودن، برای فعالیت و مشارکت اقتصادی درگیر بروکراسی دولتی نیست و براین اساس قابل اعتمادترین شریک برای شرکت‌ها و سرمایه‌گذاران خارجی خواهد بود.

دکتر نوربخش با بیان اینکه سازمان تأمین اجتماعی در ایران 80 بیمارستان و 350 مرکز درمانی در اختیار دارد، گفت: بیمارستان میلاد به عنوان بزرگترین بیمارستان کشور متعلق به سازمان تأمین اجتماعی است و یکی از برنامه‌های این سازمان در بخش درمان ایجاد برند بیمارستان میلاد در کشور است. وی ادامه داد: بیمارستان‌هایی با برند میلاد در کشور در حال احداث است که نحوه فعالیت آنها مشابه خواهد بود و با بیمارستان میلاد تبادل پزشک و بیمار خواهند داشت. این استراتژی در سازمان تأمین اجتماعی وجود دارد و احتمالاً در این زمینه امکان همکاری با شرکت ونسی وجود خواهد داشت.

مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی ایجاد یک شرکت مدیریت پروژه با همکاری شرکت ونسی و یکی از شرکت‌های تابعه سازمان تأمین اجتماعی را برای شروع همکاری مشترک پیشنهاد داد و گفت: در حال حاضر تأمین اجتماعی معادل 25 میلیارد دلار پروژه در دست اجرا دارد. همکاری با سرمایه‌گذاران خارجی برای اجرای این پروژه‌ها و تأمین تجهیزات را می‌توانیم در شرکت مشترکی که با ونسی ایجاد می‌شود دنبال کنیم.

پس از سخنان جناب آقای دکتر نوربخش، فیلم معرفی سازمان پخش شد. پس از اتمام این فیلم آقای جرمی استالر ضمن قدردانی از توضیحات جناب آقای دکتر نوربخش، فیلم معرفی سازمان را بسیار مفید اعام نمود.

جرمی استالر مدیرعامل بخش ساخت و ساز شرکت فرانسوی vinci گفت: در فرانسه وقتی درباره ایران صحبت می‌کنیم همه اذعان دارند که ایران کشوری امن با گذشته تاریخی است. ما می‌دانیم که در ایران می‌توانیم به عنوان کشوری امن کار کنیم و همکاری داشته باشیم.

وی افزود: زمینه های مشترک برای همکاری بین شرکت ونسی با شرکتهای تابعه سازمان تأمین اجتماعی وجود دارد. شرکت ونسی در رابطه با احداث پروژه های ساختمانی و عمرانی از شرکتهای معتبر در جهان است. در حوزه ساختمان از شرکت‌های تراز اول جهان هستیم و پروژه‌های بزرگ ساختمانی را احداث کرده‌ایم.

جرمی استالر گفت: گروه ما برای سرمایه گذاری و همکاری اقتصادی بلند مدت در بسیاری از کشورهای جهان فعالیت دارد و گردش مالی این شرکت سالانه حدود 38 میلیارد یورو است و نزدیک به 200 هزار نفر در این شرکت مشغول به کار هستند.

وی با بیان اینکه 90 درصد پروژه هایی که در این شرکت اجرا می‌کنیم به صورت فاینانس است و با مشتریان مختلف از بخشهای دولتی و خصوصی و نیمه خصوصی همکاری داریم اظهار داشت: در 100 کشور جهان در حال فعالیت هستیم و 2100 شرکت زیرمجموعه داریم.

مدیرعامل بخش ساخت و ساز شرکت فرانسوی vinci گفت: یکی از روش‌های فعالیت شرکت ونسی در کشورهای مختلف این است که یک شرکت منطقه‌ای ایجاد می‌کنیم این شرکت با شرکت‌های دیگری به همکاری می‌پردازد و امیدواریم در آینده بتوانیم با این روش در ایران نیز به فعالیت بپردازیم.

جرمی استالر اظهار داشت: یکی از فعالیت‌های این شرکت احداث هتل‌های لوکس 5 ستاره است که در این بخش می‌توانیم با همکاری شرکت‌های وابسته به تأمین اجتماعی یک برند هتل 5 ستاره در ایران ایجاد کنیم. همچنین مدیریت و بهره‌برداری از فرودگاه‌ها از دیگر زمینه‌های فعالیت شرکت است که در کنار هتل‌ها می‌تواند زمینه‌ساز فعالیت مناسب‌تر باشد.

وی احداث بیمارستان را از دیگر زمینه‌های همکاری با سازمان تأمین اجتماعی برشمرد و گفت: احداث بیمارستان از زمینه‌های فعالیت شرکت ونسی است و برای اجرای این پروژه‌ها گروهی را در فرانسه تشکیل داده‌ایم.

در طول این نشست، هیات فرانسوی به معرفی شرکت ونسی و عمده فعالیت های آن در سراسر جهان پرداخت. در پایان این نشست، تصمیم بر این قرار گرفت تا نشست های کارشناسی میان دو طرف در آینده ای بسیار نزدیک برگزار شود. این نشست در ساعت 13:30 خاتمه یافت.

نسخه چاپی نسخه XML فایل خبر ارسال به دوستان
کلید واژه
 
سروش سراسری - سایت اصلی آپارات سراسری - سایت اصلی
زمان انتشار: ۱۳۹۴ دوشنبه ۱۹ بهمن ساعت 14:10 | تعداد بازدید: 368 | کد مطلب: 24491
ارسال نظر
نام:
captcha
کد امنیتی:
پست الکترونیک:
نظر: 100

مشاهده دیدگاه بینندگانPage Generated in 2/9629 sec