>>>
  • ۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۱ آذر
  • اِلأَربِعا ٣ ربيع الثاني ١٤٤۰
  • Wednesday, December 12, 2018
زمان انتشار: ۱۳۹۴ دوشنبه ۱۶ آذر ساعت 12:30 | تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۴/۱۰/۲۱ ساعت 11:39 | تعداد بازدید: 356 | کد مطلب: 22613

با حضور فعال سازمان تامین اجتماعی، نشست منطقه ای تامین اجتماعی در عمان برگزار شد

نشست منطقه ای تامین اجتماعی برای آسیا و پاسیفیک با مدیریت اتحادیه بین المللی تامین اجتماعی و میزبانی تامین اجتماعی عمان در مسقط، از تاریخ یازدهم لغایت سیزدهم آبان ماه برگزار شد.
با حضور فعال سازمان تامین اجتماعی، نشست منطقه ای تامین اجتماعی در عمان برگزار شد

 

نشست منطقه ای تامین اجتماعی برای آسیا و پاسیفیک با مدیریت اتحادیه بین المللی تامین اجتماعی و میزبانی تامین اجتماعی عمان در مسقط، از تاریخ یازدهم لغایت سیزدهم آبان ماه برگز

به گزارش اداره کل امور بین الملل سازمان تامین اجتماعی،

در این نشست چالشهای مهم پیش روی سازمانهای تامین اجتماعی در مناطق مختلف دنیا، برای پوشش بهتر شاغلین کشورها بررسی شد.
گفتنی است پیشرفت مستمر گسترش پوشش تامین اجتماعی، راههای بهبود اداره برنامه های تامین اجتماعی و افزایش نقش ارزش افزوده مداخلات تامین اجتماعی در توسعه اقتصادی و اجتماعی کشورها، سه موضوع مهم در این نشست بود.
همچنین در این نشست روندها و توسعه های اخیر در منطقه و مستندسازی توسعه های اعضای منطقه در دستور کار قرار گرفت و بحث ها و مذاکرات مطرح شده  فرصت مناسبی برای مبادله تجارب موفق بین کشورهای منطقه بود.
لازم به ذکر است به دلیل عملکرد موفق سازمان تامین اجتماعی ایران در گسترش پوشش به گروههای شاغلین دربخش غیررسمی اقتصاد، از نماینده سازمان برای بیان دستاوردها و راهکارهای نوآورانه  در پانل گسترش پوشش دعوت به عمل آمد.
  در این پانل نمایندگانی از کشورهای چین، اندونزی، فیجی و ویتنام به همراه نماینده جمهوری اسلامی ایران شرکت داشتند.

شایان ذکر است هیات ژوری اتحادیه بین المللی تامین اجتماعی پس از بررسی 48 طرح ارائه شده از بین 29 سازمان در 16 کشور، طرح سازمان تامین اجتماعی، با عنوان «گسترش پوشش تامین اجتماعی به بخش غیررسمی اقتصاد» را به عنوان تجربه موفق اعلام کرده بود.

گفتنی است سازمان تامین اجتماعی امسال با حضور و مشارکت جدی در مباحث پانل ها و کارگروه های این نشست منطقه ای، مذاکرات متعددی با نمایندگان سازمان های تامین اجتماعی کشورهای منطقه برای گسترش روابط و تجارب منطقه ای  بخصوص برای ایرانیان شاغل در کشورهای منطقه داشته است.

 

نسخه چاپی نسخه XML فایل خبر ارسال به دوستان
کلید واژه
 
سروش سراسری - سایت اصلی آپارات سراسری - سایت اصلی
زمان انتشار: ۱۳۹۴ دوشنبه ۱۶ آذر ساعت 12:30 | تعداد بازدید: 356 | کد مطلب: 22613
ارسال نظر
نام:
captcha
کد امنیتی:
پست الکترونیک:
نظر: 100

مشاهده دیدگاه بینندگانPage Generated in 2/0578 sec